Süsleme Kurdele Çeşitleri

Süsleme Kurdele Çeşitleri
28 Mayıs 2023Yorum Yap
Süsleme Kurdele Çeşitleri

Süsleme Kurdelenin Kullanım Alanları Nelerdir?

Süsleme Kurdele modellerinin birçok farklı alanda kullanım alanları bulunmaktadır. Hem pratik hem de kolay bir şekilde kullanılmakta olan Süsleme Kurdele çeşitleri birçok farklı alanda tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır. Süsleme Kurdelelerinizi hediyelik eşyalarda, dekorasyonlarda ve giyim aksesuarlarında tercih etmeniz mümkün olabilmektedir. Ayrıca Süsleme Kurdelenin kullanım alanları arasında düğün günleri, kına günleri, söz, nişan ve türevi organizasyonlar, sünnet düğünleri, takı merasimleri ve türevi birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Üretilen Kurdelelerin En Ölçüleri Nelerdir?

Firmamız tarafından üretilmekte olan kurdelelerin bir takım ölçüleri bulunmaktadır. Bu ölçüler genel olarak firmamız tarafından yaygın bir şekilde üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kurdele üretimi ile ilgili olarak, firmamız tarafından üretilmekte olan standart enler arasında: 3mm, 6mm, 10mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 60mm ve 70mm gibi değerler yer alırken firmamız tarafından üretilmekte olan özen enler arasında da; 5mm, 8mm, 12mm, 16mm, 18mm, 32mm, 38mm gibi değerler yer almaktadır.

Özel Günlerde Kullanılan Diğer Kutlama Malzemeleri Nelerdir?

Süsleme kurdele ürünlerine ek olarak özel günlerde kutlama yapılırken bir takım diğer kutlama malzemeleri de tercih edilmektedir. Özel günlerde tercih edilmekte olan kutlama malzemeleri arasında; havai fişek, volkanlar, meşaleler, sis bombaları, maytap ve torpil gibi ürünler bulunabilmektedir. Sizlerde süsleme sırasında aşağıda yer alan ürünlerden fazlası ile alabilir ve kullanabilirsiniz.

Havai Fişek: En çok tercih edilmekte olan ürünlerin başında havai fişekler gelmektedir. Her özel etkinlikte güzel bir görsel şölen sunmakta olan bu ürünler, aynı zamanda bir takım farklı efektler ile size uygun bir havayı oluşturabilmektedir.

Volkanlar: Fazlaca tercih edilen bir diğer ürün arasında volkanlar yer almaktadır. Buna ek olarak hem iç hem de dış mekan olarak farklı modelleri bulunan volkanların, ortama göre kolay bir şekilde uyum sağlaması da mümkün olabilmektedir.

Meşaleler: Birçok farklı organizasyonunun en vazgeçilmez yapı taşlarından birisi olan meşaleler, hem fotoğraf çekimleri hem de birçok spor gösterisinde tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Sis Bombaları: Bulunduğu alana ve ortama fazlasıyla iyi bir hava kazandırmakta olan popüler ürünlerin etrafı seçilen renge göre sis kaplamaktadır. Bu ürünler genel olarak düğünlerde ve türevi organizasyonlarda tercih edilmektedir.

Maytap: Doğum günleri başta olmak üzere bu ürün genel olarak vazgeçilmesi zor ürünler arasında bulunmaktadır. Fazlası ile güzel bir hava katan maytap çıkardığı ses ile de büyülemektedir.

 

 

 

admin Websitesi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.