Diblong Epimedyumlu Macun 12 Adet 40 gram

İndirim!

Diblong Epimedyumlu Macun 12 Adet 40 gram

135,00

Diblong Epimedyumlu Macun

Açıklama

Epimedyumlu macunun içeriği; üreticiler arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak, Diblong macunun içerisinde %100 bitkisel maddeler olduğunu söylemek gerekir. Bir başka deyişle, başka macunlarda olduğu gibi sağlığa zararlı kimyasal maddeler bulunmaz. Epimedyumlu macunun bu kadar etkili olmasını sağlayan unsur; hiç şüphesiz içeriğinde bulunan epimedyum bitkisi olmaktadır. Ancak, Diblong macunun yalnızca epimedyum bitkisinden ibaret olmadığını söylemek gerekir. Epimedyum dışında cinsel performansın artmasını sağlayan birçok bitki daha bulunmaktadır.

Epimedyumun yanı sıra polen, ginseng ve keçi boynuzu gibi bitkilerin karışımının bir sonucu olarak cinsel performans sorunları rafa kaldırılmaktadır. Epimedyum; dünyanın çeşitli yerlerinde üretilen bir bitkidir. Oldukça güzel bir görüntüsünün olduğunu ifade etmek gerekir. Epimedyum bitkisinin bulunduğu Diblong macun; cinsel performans arttırma ve sertleşme sorununu çözmesiyle tanınmaktadır.

Erkeklerde cinsel organda hissiyatı çoğaltarak temas sırasında alınan zevki katlamaktadır. Hatta, bu macunu kullanan kişiler arasında birtakım araştırmalar yapılmıştır. Buna göre, %70 ile %75 oranında olumlu etkinin görüldüğü tespit edilmiştir. Buna ek olarak, bu macunun düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde neredeyse bir ömür boyunca etki etmesine rastlanmaktadır. Bir çay kaşığı macunun neredeyse bir ile üç gün arasında değişen sürede etki ettiği görülmüştür. Bu durumun kişinin vücut yapısına bağlı olduğunu da söylemek gerekir

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Diblong Epimedyumlu Macun 12 Adet 40 gram” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir