GECİKTİRİCİ SPREY HAKKINDA GENEL BİLGİLER

GECİKTİRİCİ SPREY HAKKINDA GENEL BİLGİLER
10 Mayıs 2021Yorum Yap
GECİKTİRİCİ SPREY HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Sayısız Faydası Bulunan Şifa Deposu Mesir Macunu
Manisa ili özdeşleşen mesir macunu, yaklaşık 500 yıldır tüketilen bir tatlı çeşididir. Türk mutfağına ilişkili olarak tatlı çeşitlerinden olan mesir macunu, zengin besin muhtevası sayesinde kişi vücudu için şifalı olduğu bilinmektedir. ‘Mesir macunu nedir, ne işe fayda, yararları nelerdir, ne çeşitli kullanılır, ne çeşitli saklanır, cinsel gücü arttırır mı, ne civarı yenmeli, ne süre yenir’ gibi merak ettiğiniz soruların cevabını içeriğimizin devamında bulabilirsiniz .
ERKEN BOŞALMA NEDİR? GECİKTİRİCİ ÜRÜNLERİN ÖNEMİ NELERDİR?

Genel olarak milletçe aralarında Erken Boşalma olarak malum ve yeryüzünde pekçok erkeğin cinsel meselelerinin en başında gelen bir meseledir . Erken boşalma nedir diye soracak olursak, fazladan erkeklerin partnerleriyle olan ilişkilerinin aradığı süre içerisinden daha kısa zamanda sona ermesiyle ilgili bir vaziyettir . Başka Bir Deyişle özetle , seks müddetinin kısa sürmesidir. Sebep ruhsal ve sebep tecrübesizlikten meydana gelen bu sıkıntı kimi destek edici ürünler ile muayene altına alınabilmektedir. Erken boşalma erkeğin cinsel yaşamını ve cinsel yaşam dışı yaşamını negatif istikamette etkileyebilmektedir. Erken boşalma erkeklerin en fazla karşılaştığı cinsel sorun olup, her 3-4 erkekten birinde görüldüğü gözlenmektedir.

Özellikle çağımızın getirmiş olduğu baskı , iş yorgunluğu, parasal ve içsel sıkıntılar erkekler üstünde çok daha çok gösterişli olabilir . Bu sıkıntılar da fazladan cinsel hayatı etkileyebilmektedir. Cinsel tecrübe kazandıkça, stresten uzak durabildiği müddetçe ve erkeklerin bizzat kendilerini ne civarı daha çok huzurlu hissettiklerinde cinsel ilişkilerini muayene altına alabildikleri gözlemlenmektedir. Otokontrol dediğimiz bizzat kendini muayene edebilmek seks de çok mühimdir . Cinsel hayatımızda yenilikler inşa etmek , düş dünyamızı genişletmek ve değişiklikler geliştirmek erken boşalma ile ilgili yararlı olabilecektir. Geciktirici Sprey mahsulleri , cinsel ilişkiye farklı nitelik katmaya, seks esnasında yaşayabileceğimiz stresi azaltmaya ve erken boşalmayı uzatarak partnerinizin de sevinçli bir seks yaşamasına destekçi olan ürünlerdir.

Uzman ürologların araştırmalarına göre 40 yaş altı erkelerde en çok görülen cinsel sağlık problemlerinin başında erken boşalma gelmektedir. Her erkek dönemsel olarak erken boşalma yaşayabilmektedir. Eğer sürekli böyle bir sorunla karşı karşıya iseniz, uzman bir doktora başvurmanızda fayda olacaktır. Erken boşalma tedavisinde genel olarak anti deprasan ilaçlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda ilişki öncesi tek seferlik kullanım için uygun bazı ürünlerde erken boşalmayı önleyici özelliklerinin olduğunu bilinmektedir. Bu ürünlerin en çok tercih edilenleri de geciktirici sprey  ürünleri olduğu bilinmektedir. Geciktirici Spreyler, cinsel ilişkiye farklı renk katmaya, cinsel ilişki sırasında yaşayabileceğimiz stresi azaltmaya ve erken boşalmayı uzatarak partnerinizin de mutlu bir cinsel ilişki yaşamasına yardımcı olan ürünlerdir.

Erken boşalma sorunu yaşadığını düşünen bir erkeğin ilk önce gerçekten böyle bir sorunla karşı karşıya olduğunu değerlendirmesi ve gerekirse bir hekime başvurması gerekmektedir. Eğer bu bir cinsel sorun değilse, genel olarak erken boşalma korkusu, kaygı, başarısız olma hissi, stres gibi durumlardan kaynaklanan bir durum söz konusu ise bunlar kontrol altına alınabilmektedir. Erken boşalmayı geciktirmenin diğer bir yöntemi ise cinsel ilişki sırasında ön sevişmeyi mümkün olduğu kadar uzun tutabilmektir. Partnerlerin cinsel ilişkide farklı deneyimler kazanması, cinsel iletişimin her iki birey tarafından da sağlanabilmesi erkeklerde cinsel ilişkiyi daha uzun tutabilmeye yardımcı olabilmektedir. Erken boşalma süresi bir dakikanın altında veya daha cinsel ilişkiye başlamadan gerçekleşiyorsa uzman bir doktora başvurulması daha doğru olacaktır.

GECİKTİRİCİ SPREY KULLANIMI

Geciktirici spreyler erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünler ilişki öncesi yaklaşık 15-20 dakika önceden genital bölgeye özellikle ereksiyon halinde iken uygulanması, cinsel ilişkinin daha uzun süre yaşanmasına yardımcı olabilmektedir. Penis bölgesine 3-5 kez sıkılarak uygulanması yeterli olacaktır, çok daha fazla kullanmak demek cinsel ilişkinizin daha uzun süreceği anlamına gelmez. Uzmanların yapmış olduğu araştırmalara göre 18 yaşın altındaki erkeklerin bu tarz ürünleri kullanmasının cinsel bozukluklara yol açabileceğini göstermektedir.

Geciktirici sprey  ürünleri kullanımı tüm dünyada erkekler arasında yaygınlaşmaya başlamıştır. Erken boşalma sorununuz daha çok fiziksel ise geciktirici spreyler bu soruna çözüm sağlamakta yardımcı olabilmektedir. Erken boşalmaya faydalı ürünlerden bir diğeri ise kremlerdir. Kremler de uygulama ve kullanımı açısından kolay ürünlerdendir.

ERKEN BOŞALMAYI ÖNLEYEN ÜRÜNLERİN YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Genel olarak bilinen çok fazla yan etkilerinin olmadığı görülmektedir. Aşırı kullanım dışında yan etkilerine rastlanmamaktadır. Bilinen yan etkileri; peniste kızarıklık, tahriş, döküntü ve bazen de uzun süren boşalamamak tan kaynaklanan ağrılar olabilmektedir. Fazla kullanımda partnerinizi etkileyebilir. Bu tarz ürün kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken faktörler sahte ürün kullanılmasıdır. Orijinal ürün kullanmazsanız bazı rahatsızlıklar yaşamanız olası bir durumdur. Orijinal ürün satan siteleri ve eczaneleri tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Bu ürünlerde dünyada kendisini kanıtlamış markalar bulunmaktadır. Erkekler tarafından en çok tercih edilen geciktirici sprey ve krem markalarının bazıları şunlardır: Delay Geciktirici Sprey, Süper viga Sprey, Geciktirici sprey ve Krem, Viga 150.000 Sprey ve Krem çeşitleri, Deadly Shark Ultra markaları göze çarpmaktadır. Özellikle USA ve EU markalı ürünleri tercih etmeniz önerilmektedir. Ürün üzerinde mutlaka barkod numarası olmasına, son kullanma tarihine, üretildiği ülke ve yetkili firma olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnternet siteleri üzerinden satışı yapılmakta olan bazı ürünler cazip fiyatları açısından kullanıcıyı yanılmaktadır, fiyatları ucuz olan bu ürünler genel olarak sahte olarak piyasaya sürülmektedir. Bu tarz ürün kullanacak bireylerin dikkatli davranması gerekmektedir. Bu ürünlerde 20 tl gibi fiyatların söz konusu olduğu internet satışlarının maalesef orijinal ürün olmadığı görülmektedir. Cinsel bir sorun yaşıyorsanız özellikle erken boşalma konusunda öncelikle uzman bir doktora başvurmalısınız. Eğer takviye edici ürünler ile aşabileceğiniz bazı sorunlar ise sitemizden sipariş verebilirsiniz. Sitemizde orijinal ürünlerin satışı yapılmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

GECİKTİRİCİLER HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu ürünler hakkında en çok sorulan soruların başında etkisi ne kadar sorusudur. Geciktirici sprey ve kremlerin etkileri kişiden kişiye değişmekle birlikte ürünlerin markası ile de bağlantılıdır. Yapılan araştırmalar bu ürünlerin genel olarak etkisinin kullanımdan itibaren ortalama olarak 60 dakika ile 90 dakika arasında değiştiğini göstermektedir. Diğer bir soru ise ürünü kullandıktan sonra penis bölgesi yıkanmalı mı sorusu, ürünü penis bölgesine iyice uyguladıktan sonra yıkanabilir. Özellikle oral birliktelik yaşanacaksa penis bölgesinin bol su ile temizlenmesi gerekmektedir.

Bir günde ne kadar sprey ya da krem kullanılma sorusu da fazlasıyla merak edilmektedir. Cilt hassasiyetiniz göz önüne alınarak ortalama 2 veya 3 defadan fazla kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Fazla kullanımı yan etkilere yol açabilir bu yüzden fazla kullanım tavsiye edilmemektedir. Geciktirici sprey ya da kremi nasıl kullanmalıyım sorusunun cevabı ise, penis bölgesinin alt ve üst kısımlarına uygulanmalıdır. Penisin hassas olan uç kısımlarına uygulamamak gerekmektedir. Özellikle kremi mümkün olduğu kadar penis gövdesine masaj yaparak uygulamanız ürünün etkisinin daha fazla olmasına yardımcı olacaktır. Spreyi ise yine penis gövdesine alt ve üst kısımlara gelecek şekilde 3-4 kez sıkmanız yeterli olacaktır. Eşiniz veya partneriniz hamile ya da emziriyor ise bu tarz takviye edici ürünleri kullanmamanız tavsiye edilmektedir.

Geciktirici sprey veya kremler genel olarak penis bölgesinde herhangi bir enfeksiyon veya cerrahi bir müdahale geçirmiş olanlara tavsiye edilmemektedir. Ayrıca partnerinizin veya eşinizin genital bölge rahatsızlığı var ise yine bu tarz ürünlerin kullanımını bırakmanız tavsiye edilmektedir. Geciktirici Sprey ve Kremler, cinsel ilişki sırasında yaşayabileceğimiz stresi azaltmaya ve erken boşalmayı uzatarak, mutlu bir cinsel ilişki yaşamasına faydalı olabilecek ürünler arasında güvenle kullanabileceğiniz ürünlerin başında gelmektedir.

Erken boşalıyorum doğal tedavisi nedir, erken boşalıyorum nedenleri nelerdir, erken boşalma ilacı var mı?

admin Websitesi